Büyüler

yapılan büyüler nasıl bozulur

yapılan büyüler nasıl bozulur

Büyü bozma işlemleri her zaman için medyumları çok zorlayan işlemlerdir. Özellikle en deneyimli kişilerin bile yapmakta çok zorlandıkları bu işlemler da kimi zaman çok riskli işlemler denenebilmektedir. Tamamen bilinçsizlikten kaynaklanan ve aynı zamanda kısa zaman içinde sonuç alacaklarını düşünen kişilerin kullandıkları bu teknikler istenen sonucu vermek yerine hiç istenmeyen sonuçların ortaya çıkmasını sağlamaktadır.

Yapılan büyüler nasıl bozulur veya bu alanda hangi tekniklerin kullanılması gerekmektedir gibi soruların yanıtlarını arayan kişiler her zaman için konu hakkında en deneyimli olan medyumların kapılarını çalmalıdırlar. Bu alanda yapılmakta olan işlemler de sadece çok güçlü duaların düzenli olarak okunması ve aynı zamanda büyülerin tersine yapılması veya duaların tersine okunması gibi tekniklerden her zaman uzak durulması gerekmektedir. Bunu bilen deneyimli medyumlar kendilerine gelen talepleri tam anlamı ile karşılamak için her zaman ellerinden geleni yapmakta ve büyülerin etkileri tam olarak yok olana kadar bu duaları düzenli bir şekilde okumaktadırlar.

Yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemler medyumların da çok sık bir şekilde talep aldıkları ve aynı zamanda yapmakta zorlandıkları işlemlerdir. Okunan duaların ne zaman ve ne şekilde okunması gerektiğini bilmek gerekmektedir. Özellikle hangi duaların okunacağını bilmek çok önemlidir. Geçmişte bu alanda yapılan işlemleri araştırmak ve aynı zamanda yapılan büyüler nasıl bozulur gibi soruları da doğru kişi veya kaynaklara sormak gerekmektedir.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!