Büyüler

Büyü Bozma

Büyü Bozma

Bazen yapılan büyülerin bozulması ve etki altına alınan kişilerin büyünün etkisinden kurtarılması gerekebilir. Bu daha çok kara büyü olarak sınıflandırılan ve insanların cinler kullanılarak etki altına alınmaya çalışıldığı durumlarda olmaktadır. Büyü bozma işlemi olarak adlandırılan bu işlem çoğu zaman yapılan büyünün tercih şeklinde yapılsa da çok daha farklı yöntemlerde mevcuttur. Bazı durumlarda yapılan büyüler insanları istenenden çok daha fazla bir şekilde etkileyebilir. Örneğin insanların sıkıntı çekmesi için yapılan bir kara büyüde eğer işlem kontrol altında tutulmazsa insanlar çok büyük sorunlar yaşayabilir.

Bu gibi durumlarda zaman kaybetmeden büyü bozma işlemi yapmak ve ilgili kişileri kurtarmak gerekmektedir. Büyü bozma işlemlerini yapan medyumların ne yaptıklarını çok iyi bilmeleri ve tüm adımları eksiksiz bir şekilde yerine getirmeleri gerekmektedir. Yapılacak en küçük bir hata büyü bozma işleminden istenen sonucun alınmamasına sebep olabileceği gibi aynı zamanda insanların çektikleri sıkıntıların artmasına da sebep olabilmektedir. Bu nedenle bu özel işlem için deneyimli kişilerin tercih edilmesi her zaman için çok önemlidir.

Hatta büyüyü yapan kişilerin tercih edilmesi işlemleri hızlanmasına yardımcı olabilmektedir. Büyü bozma işlemini yapan kişiler hangi yöntemi kullanacaklarına kendileri karar vermektedirler. Tabi bu durumda büyüyü yaptıran kişilerden çeşitli yardımlar talep edebilirler ve bu tamamen kendi şahsi inisiyatiflerine bağlıdır. Bu nedenle insanlar, yaptıkları büyülerin kişilere istediklerinden daha fazla zarar verdiklerini düşündüklerinde mutlaka büyü bozma işlemi yapmaları gerektiğini bilmelidirler.

Medyum Sezai

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!