Büyüler

Sabun Büyüsü

Sabun Büyüsü

Kara büyüler hakkında bilgileri olan kişiler bu konuya her zaman temkinli yaklaşırlar. Çünkü bu sınıfa giren büyüler çoğu zaman kötü amaçlar için yapılır ve gerçekten de insanların akıl almaz sıkıntılar çekmelerine neden olabilir. Bir çok farklı şekli bulunan bu büyülerin en tehlikelilerinden biri de sabun büyüsüdür. İsmine bakıp aldanan birçok kişi sabun ile yapılan bir büyü ne kadar tehlikeli olabilir ki diye düşünebilirler.

Ancak bu büyünün sonuçları bir insanın hayatını alt üst edebilecek kadar ciddi olabilmektedir. Tıbbın bile çaresini bulamadığı hastalıklar veya hayatın her alanında yaşanan bitmek tükenmek bilmeyen şanssızlıklar çoğu zaman sabun büyüsü gibi kara büyülerin bir sonucu olarak yorumlanabilir. Sıradan bir sabun üzerine tesirli dualar veya sureler okuyan medyumlar daha sonra iğne veya benzeri bir nesneyi sabuna batırdıktan sonra ilgili sabunu çok gizli bir yere saklarlar. Büyünün amacı sabun saklı kaldıkça ilgili kişilerin sıkıntı çekmeye devam etmesidir.

Birçok medyum günümüzde sabun büyüsünü yapmaktan çekinse de bu büyü yapabilen birçok farklı medyumun var olduğu da bilinmektedir. Saklama alanı olarak hiç kimsenin ayak basmadığı izbe alanlar, ormanın derinlikleri veya kullanılmayan kuyular gibi yerleri tavsiye eden medyumlar, birçok film veya kitaba bile konu olmuş olan bu büyünün sonuçları hakkında da kendilerinde yardım talep eden kişileri uyarmaktadır. Çünkü sabun büyüsü gibi riskli büyüler kontrol altında tutulmadığı takdirde insanların ölümüne dahi neden olabilecek kadar etkili uygulamalardır.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!