Büyüler

resim ile yapılan büyüler

resim ile yapılan büyüler

Bir kişinin manevi anlamda etki altına alınabilmesi için birçok farklı teknik veya nesne kullanan medyumlar özellikle kimi zaman bu işlemleri yaparken en etkili seçimin resimler ile yapılan işlemler olduğunu belirtmektedirler. Etki altına alınacak olan kişiler nerede olursa olsun mutlaka bu şekilde yapılan işlemlerin etkilerine girebilmekte ve istenen enerjiler kısa zaman içinde ortaya çıkabilmektedir. Resim ile yapılan büyüler hakkında araştırma yapan birçok kişi medyumların çoğu zaman seçimlerini bu şekilde yapılan işlemlerden yana kullandıklarını ve etkilerin de net olduğunu görebilmektedirler.

Ortaya çıkacak olan enerjileri doğru bir şekilde yönlendirmek için o resimlerin üzerine çok güçlü dualar okumakta olan medyumlar aynı zamanda gelen talepleri karşılamak için bu enerjileri sürekli olarak takip altına almaktadırlar. Birçok kişinin bu tarz işlemler için kendilerine geldiklerini belirten uzmanlar bir kişinin resmi ile yapılan işlemerin de diğer teknikler gibi çok kısa zaman içinde istenen enerjileri ortaya çıkarabileceğini de belirtmektedirler.

Bu konu hakkında çok sık bir şekilde talep alan ve birçok konuda bu teknikleri kullanan medyumlar yapılan tüm işlemlerin başarı ile sonuçlanması içinde sahip oldukları tüm deneyimleri kullanmaktadırlar. Resim, kişisel bilgiler veya kişisel eşyalar ile yapılmakta olan işlemlerin etkilerinin her zaman keskin olacağını belirtmekte olan uzmanlar özellikle resim ile yapılan büyüler hakkında araştırma yapılmadan kendilerine gelinmemesini ve doğru seçimler yapılmasını önermektedirler.

İlgili Makaleler

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!