Home / Büyüler / İdrar Büyüsü

İdrar Büyüsü

Bazı büyüler farklı nesneler veya farklı teknikler ile yapılmaktadırlar. Özellikle insanların mutsuz olmalarını veya daha önce yaşamadıkları çok ciddi sıkıntılar çekmelerini amaçlayan işlemler de kimi zaman hayvan kanı veya beden parçaları kullanılabildiği gibi aynı zamanda idrar gibi çok sıra dışı nesneler de kullanılabilmektedir. Özellikle çok yaygın olarak kullanılan işlemlerden biri olan idrar büyüsün de amaç insanların çok ciddi sıkıntılar çekmelerini sağlamaktır.

Bugüne kadar en çok yapılan işlemlerden biri olan bu işlemler de medyumlar farklı hayvanların idrarlarına özel dualar okumakta ve daha sonra bu duaları sıkıntı çekmesi istenen kişilerin yaşadıkları bölgelere veya sürekli olarak kullandıkları alanlara çok yakın yerlere serpmektedirler. Çok eski zamanlardan bu yana kullanılmakta olan bu işlemlerden sonra insanlar çok ciddi manevi sıkıntılar çekebilmektedirler. Birçok kişi yaşadıkları yerler de oluşan kötü kokulardan sonra bu durumdan şüphe etmektedirler. Bu genellikle kısa zaman içinde sonuç vermesi ile bilinen bu işlemler sebebi ile birçok kişi daha önce yaşamadıkları ve çare bulamadıkları sorunlar yaşamışlardır.

Medyumlar bu tarz işlemler hakkında sık sık talep almakta ve genellikle domuz, köpek veya kedi gibi hayvanların idrarları ile işlem yapmaktadırlar. Çok eski bir geçmişi olan bu işlemler özellikle insanların hayatlarına çok ciddi sıkıntılar vermiştir. Bu enerjilerin her zaman için doğru bir şekilde yönetilmesi gerekmektedir. Aksi takdirde sadece etki altına giren kişiler değil aynı zamanda konu ile alakası olan herkes çok ciddi sorunlar ile karşı karşıya kalabilmektedirler. Bu sebeple idrar büyüsü yaptırmak isteyen kişiler kesinlikle risk almamalı ve her zaman için en güvenilir medyumların kapılarını çalmaya gayret etmelidirler. Aynı zamanda bu işlemlerin sonuçlarının da her zaman yakından takip edilmesi gerekmektedir.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

About admin

Check Also

Bal Mumu ile Birleştirme Büyüsü

Birçok kişi balmumu büyülerinin insanların ayrılmalarını sağlamak amacı ile yapılan güçlü işlemler olduğunu düşünmektedirler. Ancak …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir