Medyum Sezai Kimdir?

Uzun zamandır birlikte olduğum kendisine aşırı ilgi duyduğum ve sevdiğim kişi ile yaklaşık 5 ay önce ayrıldım ayrılma sebebim ise ilk başlarda çok iyiydi davranışları yaklaşımı her konuda süperdi ama ayrılmadan önce son zamanlarda hayatına sürekli farklı farklı kadınlar girmeye başladı. Sürekli başka kadınlar olunca bana karşı ilgisi ve sevgisinin azalmaya başladığını gördüm uzaklaştığını gördüm.

En sonunda ise bir kadın yüzünden şiddetli bir tartışmamız oldu onu kaybetmemek için hep sustum hep görmemezlikten geldim ama sonunda dayanamadım ve başka kadınlar ile görüştüğünü biliyorum neden böyle yapıyorsun ben neyini eksik ettim gibi konuşmalarım oldu ve dayanamayıp ağıza alınmayacak kelimeler kullandı ve beni bıraktı gitti.

Gittikten sonra ulaşmaya çalıştım her yerden engelledi hiç bir şekilde ulaşamadım onu o kadar çok seviyorum ki hatalı olmasına rağmen geri gelmesi için yalvarmayı bile göze aldım ama hiç ulaşamadım ve halende ulaşamıyorum.

İnternette dolaşırken medyumlar ile ilgili bir konu çıktı karşıma ve en çok tavsiye edilen kişi Medyum Sezai dı. Daha önce bu tür şeylerle uğraşmadığım için bilmiyorum ve nasıl güveneceğimi de bilmiyorum açıkçası olur mu olmaz şüpheliyim ama Medyum Sezai hoca hakkında okudum yorumlardan sonra biraz güvenmeye başladım bir çok insana farklı sıkıntılarından dolayı yardımcı olmuş ve güzel sonuçlar vermiş.

Benim ise merak ettiğim şey Medyum Sezai Kimdir ? nasıl ulaşmam gerekiyor veya ne yapmam gerekiyor acaba benim sevdiğim adamı bana geri getirme olasılığı kaçtır bunu merak ediyorum bu yüzden böyle bir yazı yazmak istedim umarım sorularımın cevabını sizlerden alabilirim.

Medyum Sezai Kimdir ?

Medyum Sezai ile çalışma yaptıranların yorumları ve görüşlerini bekliyorum eğer ki güvenilir bir medyum ise gerçekten bende sıkıntılarım için destek almak istiyorum.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

About admin

Check Also

ermeni büyüsü için tavsiye edilen medyumlar

ermeni büyüsü için tavsiye edilen medyumlar Ermeni büyüleri insanların her zaman uzak durmak istedikleri ve …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir