Büyüler

Geri Döndürme Büyüsü

Uygulanmaya başlanmayan her karar geri döndürme büyüsünün etki alanına girmektedir. Yani bu büyüyü yaptıran bir kişi, büyü ile etki altına alınacak kişilerin verdikleri kararları uygulamaya başlamadan vazgeçmelerini sağlayabilirler. Burada ana kıstas kişilerin karar aşamasında olmaları ve işleme başlamamış olmalarıdır. Kısa zaman içinde etkisini gösterdiği bilinse de birçok kişinin yaptırdığı geri döndürme büyüsünden istediği sonucu alamadığına dair yorumlar da karşımıza çıkmaktadır.

Bunun birçok farklı sebebi olabilir. Büyüyü yapan medyumun yapması gereken işlemleri eksik veya hatalı yapması, büyü yapılan kişinin üzerinde daha önceden yapılmış olan başka bir büyünün olması gibi durumlar yapılan geri döndürme büyüsünün etkisini göstermemesine vesile olmaktadır. etki süresi bakımından incelendiğinde de birçok defa kısa zaman içinde etkisini gösterdiği görülse de bazı durumlarda bu süre uzamaktadır. Fakat bu gibi durumlarda karamsarlığa düşmeden sabırla beklemek ve yapılan geri döndürme büyüsünden istenen sonucun alınacağına dair inanç beslemek çok önemlidir.

Bu tip büyüler genellikle insanların kişisel eşyaları veya bedensel materyalleri ile yapılır. Hangi yöntemin kullanılacağına medyumlar karar verir ve geri döndürme büyüsü ile istenen sonucu vermesi için gerekli işlemler harfiyen uygulanır. Medyumların tecrübesi, büyüyü yaptıran kişilerin kendilerinden istenen her şeyi istendiği gibi yerine getirmeleri ve büyü yapılan kişilerin büyülere karşı bir önlem almış olmaları (muska, dua vb…) yapılan uygulamaların olumlu sonuç vermeleri için en önemli kriterlerdir.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!