Büyüler

Soğutma Büyüsü

Soğutma Büyüsü

Günümüzde en çok yapılan büyülerle ilgili bir araştırma yapılsa soğutma büyüsü kesinlikle ilk üçe girecektir. Çünkü bu büyü hem yapılışının kolay oluşu hemde kısa zamanda etki gösterme özelliği ile medyumlardan en çok talep edilen büyülerden biridir. Çoğunlukla insanlara manevi anlamda zarar vermek ve onlara acılar yaşatmak için kullanılan bu büyü bazen de insanlara iyilik yapmak ve onları ileriki zamanlarda yaşayabilecekleri sıkıntılardan kurtatmak için de kullanılmaktadır. Ancak amaç ne olursa olsun çoğunlukla kısa zaman içinde etkisini gösteren ve sevdiği kişilere delicesine bağlı olan kişilerin bile kısa zaman içinde onlardan soğumalarına vesile olacak kadar etkili bir uygulama olan soğutma büyüsünde yapılması gereken ilk iş, kendisini bu büyüde kanıtlamış ve daha önceleri başarılı uygulamalara imza atmış kişileri tercih etmek olacaktır.

Uygulama aşamasında da diğer kişisel etkileme büyüleri ile büyük benzerlikler gösteren soğutma büyüsünde birçok medyum ilk tercih olarak etki altına alınacak olan kişilerin kendilerine ait olan resim veya bedensel materyalleri kullanmayı tercih ederler. Çünkü bu tip uygulamalar her zaman diğer yöntemlere göre daha büyük etki gösterir ve başarılı sonuç alma ihtimalini güçlendirmektedir. Birçok kişi sevmediği veya kendisine kötülük yapmış kişilerden bir şekilde intikam almak için çeşitli yollar ararlar. Bu insanlara fiziki zarar vermeden onlara acılar çektirmek için çeşitli yöntemler arayan kişilerin karşısına mutlaka soğutma büyüsü çıkacaktır. Çünkü bu uygulama sayesinde insanlar hiçbir fiziki gayret göstermeden ve kendilerini yormadan diledikleri kişileri etki altına alıp mutlu süren birlikteliklerini sonlandırmak için sevdikleri kişilerden soğumalarını sağlayabilirler.

Bunu sağlamak için medyumların yapacakları birçok özel işlem bulunmaktadır. Gelen taleplere ve insanların beklentilerine göre hangi yöntemi seçeceklerine kendileri karar veren medyumlar bu alanda sahip oldukları yüksek ilim ve bilgi ile çoğunlukla insanların beklentilerini tam anlamı ile karşılayacak işlemlere imza atabilmektedirler. Soğutma büyüsü deyince her ne kadar insanların akıllarına kötülük veya art niyet gelse de bu tamamen bakış açısına göre değişmektedir. Çünkü bir insanın yaşadığı mutlu ilişkiyi bitirmek ve onu sevdiğinden ayırmak ona yapılacak büyük bir kötülük gibi görünse de bazen de insanların başladıkları ilişkilerden zarar göreme ihtimalleri varsa bu durumda onları  soğutma büyüsü ile sevdikleri kişilerden ayırmakta onlar için iyilik olacaktır. Soğutma büyüleri bazı sitelerde karşımıza uzaklaştırma büyüsü gibi isimler ile de çıkabilmektedir.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!