Medyumlar - Medyum Hocalar Hakkında Tavsiyeler

Medyum Atahan Kimdir?

Uzun zamandır birlikte olduğum kendisine aşırı ilgi duyduğum ve sevdiğim kişi ile yaklaşık 5 ay önce ayrıldım ayrılma sebebim ise ilk başlarda çok iyiydi davranışları yaklaşımı her konuda süperdi ama ayrılmadan önce son zamanlarda hayatına sürekli farklı farklı kadınlar girmeye başladı. Sürekli başka kadınlar olunca bana karşı ilgisi ve sevgisinin azalmaya başladığını gördüm uzaklaştığını gördüm.

En sonunda ise bir kadın yüzünden şiddetli bir tartışmamız oldu onu kaybetmemek için hep sustum hep görmemezlikten geldim ama sonunda dayanamadım ve başka kadınlar ile görüştüğünü biliyorum neden böyle yapıyorsun ben neyini eksik ettim gibi konuşmalarım oldu ve dayanamayıp ağıza alınmayacak kelimeler kullandı ve beni bıraktı gitti.

Gittikten sonra ulaşmaya çalıştım her yerden engelledi hiç bir şekilde ulaşamadım onu o kadar çok seviyorum ki hatalı olmasına rağmen geri gelmesi için yalvarmayı bile göze aldım ama hiç ulaşamadım ve halende ulaşamıyorum.

İnternette dolaşırken medyumlar ile ilgili bir konu çıktı karşıma ve en çok tavsiye edilen kişi Medyum Atahan dı. Daha önce bu tür şeylerle uğraşmadığım için bilmiyorum ve nasıl güveneceğimi de bilmiyorum açıkçası olur mu olmaz şüpheliyim ama Medyum Atahan hoca hakkında okudum yorumlardan sonra biraz güvenmeye başladım bir çok insana farklı sıkıntılarından dolayı yardımcı olmuş ve güzel sonuçlar vermiş.

Benim ise merak ettiğim şey Medyum Atahan Kimdir ? nasıl ulaşmam gerekiyor veya ne yapmam gerekiyor acaba benim sevdiğim adamı bana geri getirme olasılığı kaçtır bunu merak ediyorum bu yüzden böyle bir yazı yazmak istedim umarım sorularımın cevabını sizlerden alabilirim.

Medyum Atahan Kimdir ?

Medyum Atahan’a çalışma yaptıranların yorumları ve görüşlerini bekliyorum eğer ki güvenilir bir medyum ise gerçekten bende sıkıntılarım için destek almak istiyorum.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!