Büyüler

Kaşık Büyüsü

Kaşık Büyüsü

Kara büyülerin insanlara nasıl etki gösterdiğini, en sağlıklı insanı bile kısa zamanda ne hallere sokabildiğini deneyen herkes bilir. Zaten medyumlarında yapmaktan çoğu zaman uzak durdukları ve çok zorda kalmadan uygulamadıkları bu büyüler arasında en özellerinden biri de kaşık büyüsüdür. Tamamen insanlara sıkıntı vermek ve başa çıkılmaz sorunlarla mücadele etmelerini sağlamak için kullanılan bu büyüde adından da belli olduğu gibi kaşık ve bir bez parçası kullanılır. Birçok kişi bu kadar basit malzemelerin kullanıldığı bir büyüye neden kara büyü dendiğini anlayamayabilir.

Bunun tek bir nedeni var oda kaşık büyüsünde kullanılan bez parçasının yakın zamanda vefat etmiş bir kişinin mezarından alınmasının gerekmesidir. Üstelik bunun gece yarısı yapılmasının gerekmesi birçok kişinin bu büyüden yarı yola vazgeçmesine neden olmuştur. Tabi ki adeta bir korku filmini andıran bu durum herkesin yapabileceği bir şey değildir. Yapılan büyünün amacına göre kaşıkların ters veya yüz yüze bakacak şekilde bağlanması ile yapılan kaşık büyüsü, insanlara inanılmaz derece de sıkıntılar yaşatabilen çok etkili bir büyüdür.

Medyumların en çok önem verdikleri konu olan bez parçasının bir mezardan alınması konusu, bazı kişileri korkularından dolayı uymadıkları ve nasıl olsa her bez aynı görevi görür diyerek sıradan bir bez getirmeleri sonucunda da etki görmemelerine neden olan bir konudur. Bu nedenle medyumlar kendilerine kaşık büyüsü yaptırmak için başvuran kişileri bu hususta uyarmakta ve bu kurala uymadıkları takdirde kesinlikle sonuç alamayacaklarını hatırlatmaktadırlar. Herkesin çeşitli zamanlarda denemeyi düşünebileceği fakat uygulama aşamasında birçok kişinin vazgeçtiği kaşık büyüsünü her büyüden ayıran özellikleri kesinlikle gecenin bir yarısı mezar açmak ve o mezardan bir kefen parçası almaktır.

Kaşıkların bu bez parçası ile bağlandıktan sonra kimsenin bulamayacağı bir yere saklanması ile sonuçlanan bu büyü kara büyüler içinde her zaman için en özellerinden biri olarak kabul edilmiştir. Geçmiş dönemlerde başarılı uygulamalarına rastlansa da günümüzde kaşık büyüsünü tam anlamı ile uygulayabilen çok az sayıda medyumun olduğu tahmin edilmekte ve bu nedenle bu büyü çok fazla ilgi görmemektedir.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!