Büyüler

kara büyüler hangi amaçlar için yapılır

kara büyüler hangi amaçlar için yapılır

Bilindiği gibi büyüler ak büyüler veya kara büyüler olarak ikiye ayrılmaktadırlar. Bu alanda yapılan işlemlerin amaçlarının çok farklı olabildiği gibi genellikle karar büyüler insanlara kötülük yapmak ak büyüler ise iyilik yapmak amacı ile kullanılmaktadır. Medyumlar bu konu hakkında aldıkları taleplerde her zaman farklı nesneler kullanmakta ve aynı zamanda etkilerin kısa zaman içinde görülmesi için tüm bilgi ve birikimlerini sonuna kadar kullanmaktadırlar. Özellikle kara büyüler hangi amaçlar için yapılır veya bu işlemlerin yapılışlarında hangi nesneler kullanılır gibi konular hakkında araştırmalar yapan kişiler kısa zaman içinde en doğru seçimleri yaparak işlemlere başlayabilmektedirler.

Özellikle yüzlerce yıldan bu yana var olan bu işlemlerin etkileri hakkında bilgileri olan herkes sürekli olarak medyumların kapılarını çalmakta ve kendilerinden farklı konular hakkında taleplerde bulunabilmektedirler. Kara büyüler genellikle insanların hayatlarına çok ciddi etkilerde bulunabilmekte ve çok ciddi sorunlar yaşayabilmelerine neden olabilmektedirler. Bu sebeple önemli olan doğru medyumlar ile çalışmak ve etkilerin dozlarını takip etmek gerekmektedir.

Kimi zaman kontrolden çıkabilen ve aynı zamanda etkileri istenenden çok daha şiddetli olabilen bu işlemlerde zaman kaybetmeden büyü bozma işlemleri ile bu etkilerini sona erdirmek gerekebilmektedir. Bu sebeple bu işlemleri yapacak olan kişiler kesinlikle çok dikkatli olmalı ve kara büyüler hakkında deneyimli olan kişilerin kapılarını çalmalıdırlar. Bu sayede kara büyüler hangi amaçlar için yapılır sorusuna daha kolay bir şekilde yanıt alabilmektedirler.

Süryani Medyum Atahan Hoca 

Tıkla Ara  0535 547 6010

Whatsapp  0535 547 6010

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
error: Content is protected !!