Home / Büyüler / Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Adet Kanı Büyüsü

Adet kanı büyüsü hakkında hiçbir bilgisi olmayan bir bayana sadece adet kanından birkaç damlayı kullanarak istediği kişileri kendilerine aşık edebileceklerini söylesek güler geçer büyük ihtimalle. Ancak bu özel büyü bağlama büyülerinin en etkilisi olarak görülmekte ve insanların sevdikleri kişilere kavuşmak için kullandıkları en özel büyülerden biri olarak kabul edilmektedir.

Adet kanı büyüsü yapmak isteyen bir bayan öncelikle adet kanından birkaç damla alarak kendilerine aşık etmek istedikleri erkeklerin yemek veya içeceklerine damlatmaları gerekmektedir. Durumu fark etmeyen erkekler adet kanı damlatılmış olan yemekleri yedikten bir süre sonra kendilerine büyü yapan bayanlar karşı bir ilgi duymaya başlamaktadırlar. Bu büyünün etkisi altındaki kişiler bir büyünün etkisi ile duygularının değiştiğini kesinlikle fark etmezler. Çevrelerindeki kişilerde bu değişimi yadırgamayacakları için yaşanan her şey doğal karşılanacaktır. Adet kanı büyüsü gibi etkili büyülerin etkileri her zaman istenen sürede görülmeyebilir.

Bu nedenle özelikle büyüleri yapan medyumların yardımcı oldukları kişileri gerektiği kadar sabretmeleri ve hemen sonuç alamaya-bilecekleri konusunda uyarmaları gerekmektedir. Yapılan işlem sonuçta bir bağlama büyüsüdür ve amaç insanların bilinçaltılarını etki altına alıp fikirlerini değiştirmektir. Erkeklerinde kendilerine ait sperm damlalarını aynı şekilde kullanarak uygulayabilecekleri adet kanı büyüsünden sonra insanların sevdikleri kişilere kavuşmaları neredeyse garantidir. Tabi bu büyü yapan medyumların seçiminde özellikle geçmiş dönemlerde yaptıkları işlemler ile olumlu sonuçlara imza atan kişilerin seçilmesine özen gösterilmesi en önemli kriterdir.

Adet kanı ile büyü nasıl yapılır, adet kanıyla yapılan büyü hakkında merak ettikleriniz için çekinmeden iletişime geçebilirsiniz.

Ermeni Hoca

Tıkla Ara 0535 375 3189

Whatsapp 0535 375 3189

About admin

Check Also

Bir İnsanı Delirtme Büyüsü

Çok eski zamanlardan bu yana insanların hayatlarında olan büyüler kimi zaman çok ciddi sonuçlar vermekte …

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir