Büyü Bozma

Büyü Bozma

Bazen yapılan büyülerin bozulması ve etki altına alınan kişilerin büyünün etkisinden kurtarılması gerekebilir. Bu daha çok kara büyü olarak sınıflandırılan ve insanların cinler kullanılarak etki altına alınmaya çalışıldığı durumlarda olmaktadır. Büyü bozma işlemi olarak adlandırılan bu işlem çoğu zaman yapılan büyünün tercih şeklinde yapılsa da çok daha farklı yöntemlerde mevcuttur. Bazı durumlarda yapılan büyüler insanları istenenden çok daha fazla bir şekilde etkileyebilir. Örneğin insanların sıkıntı çekmesi için yapılan bir kara büyüde eğer işlem kontrol altında tutulmazsa insanlar çok büyük sorunlar yaşayabilir.

Bu gibi durumlarda zaman kaybetmeden büyü bozma işlemi yapmak ve ilgili kişileri kurtarmak gerekmektedir. Büyü bozma işlemlerini yapan medyumların ne yaptıklarını çok iyi bilmeleri ve tüm adımları eksiksiz bir şekilde yerine getirmeleri gerekmektedir. Yapılacak en küçük bir hata büyü bozma işleminden istenen sonucun alınmamasına sebep olabileceği gibi aynı zamanda insanların çektikleri sıkıntıların artmasına da sebep olabilmektedir. Bu nedenle bu özel işlem için deneyimli kişilerin tercih edilmesi her zaman için çok önemlidir.

Hatta büyüyü yapan kişilerin tercih edilmesi işlemleri hızlanmasına yardımcı olabilmektedir. Büyü bozma işlemini yapan kişiler hangi yöntemi kullanacaklarına kendileri karar vermektedirler. Tabi bu durumda büyüyü yaptıran kişilerden çeşitli yardımlar talep edebilirler ve bu tamamen kendi şahsi inisiyatiflerine bağlıdır. Bu nedenle insanlar, yaptıkları büyülerin kişilere istediklerinden daha fazla zarar verdiklerini düşündüklerinde mutlaka büyü bozma işlemi yapmaları gerektiğini bilmelidirler.

Bir yorum “Büyü Bozma

  1. Medyum Renas dedi ki:

    Benim erkek kardeşimin üzerindeki büyüyü Medyum Renas hoca kaldırdı devamlı muskalar yapılıyordu kardeşime sürekli uyuyordu eli ayağı tutmuyordu resmen hocamız baktığında bir kız tarafından yapılmış dedi erkek kardeşim daha önce uzun bir ilişki vardı nişanlandı sonra nişanı attı kızın iyi bir kız olmadığını öğrenince sonra bu kız bela olmuştu kardeşime hepsini bu kız yaptırıyormuş sağ olsun Medyum Renas hocam bu kızın yaptığı büyüleri bozdu da kardeşim kendine geldi Allah razı olsun hocamdan 0537 315 6147

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir