Ayırma Büyüsü

Ayırma Büyüsü

Başarılı bir medyumun yapacağı etkili bir ayırma büyüsü ile sevmedikleri kişilere zarar vermek isteyen herkes gibi kendilerininde amaçlarına ulaşabileceklerini bilen kişiler, bu amaçla çoğu zaman medyumlara başvurmaktadırlar. Çok eski zamanlardan bu yana kullanılan en özel büyülerden biri olraak bilinen ayırma büyüsünün ne derece etkili olduğu bugüne kadar yapılmış olan birçok uygulamada kanıtlanmıştır. Özellikle aralarından anlaşmazlık olan kişilerin karşılarındaki kişilerin hayatlarını zindana çevirmek ve onlara acı çektirmek için yaşadıklrı mutlu ilişkilerin itmesini sağlamak adına ayırma büyüsüne başvurduğuna birçok kez şahit olmuşuzdur.

Özellikle medyumların da her zaman basit bir şekilde yaptıkları ve çoğu zaman kişilerin amaçlarına ulaşmalarına vesile olan ayırma büyüsünde her medyum farklı yöntemler deneye bilmektedirler. Bazıları muska veya vefklerden yardım alırlarken bazıları da çok özel dualar, cinler veya kişilerin şahsi eşyalarından faydalanmaktadırlar. Her zaman için sonuç alma döneminde acele etmemek ve bu tip büyülerin hemen sonuç vermeyeceğini bilmek insanların boş hayaller kapılıp hayal kırıklıkları yaşamalarına engel olacaktır. Bazı insanlar büyü uygulamasından sonra hemen sonuç alacaklarını düşünmeleri ve bu durum olmayınca da hayal kırıklığı yaşamamaları bize bu durumun doğruluğunu kanıtlamaktadır. Özellikle medyumların ayırma büyüsü yaptıran kişilere bu konu hakkında mutlaka bilgi vermeleri ve her türlü duruma açık olmaları konusunda onları uyarmaları iki taraf içinde en doğru hareket olacaktır.

Bu sayede büyüyü yaptıran kişiler bekledikleri sonucu almadıklarını düşünüp karamsarlığa kapılmayacak ve hem medyumlara hemde büyülere olan inançları zedelenmeyecektir. Ayırma büyüsü gibi büyülerin ortak özellikleri kişilerin düşüncelerini değiştirmeleri ve bunu yaparken kendilerine kesinlikle fiziki veya manevi anlamda herhangi bir zarar vermemeleridir. Bu nedenle bunu bilen insanlar her zaman bu büyüleri yaptırmak için tereddüt etmemektedirler. Medyumlarda kendilerinden ayırma büyüsü yapmalarını isteyen kişilere bu büyünün tüm özelliklerini detaylı bir şekilde anlatmakta ve bunları bilerek hareket etmeler gerektiğini belirtmektedirler. Binlerce seneden bu yana insanların düzenli olarak denedikleri ve her dönem popülerliğini korumuş olan ayırma büyüsünde özellikle başarılı medyumların tercih edilmesi için detaylı bir araştırma yapılmalı ve en doğru karar verilene kadar harekete geçilmemelidir.

4 Yorum “Ayırma Büyüsü

 1. ayırma büyüsü yaptıranlar dedi ki:

  Ayırma büyüsünü yaptırmak istiyorum ama hangi medyum daha etkili ve daha çabuk sonuç verir bilmiyorum. Ayırma büyüsünü yaptıranlar hangi medyumu tercih ettiniz ve çalışma hakkında detayları yorumuma cevap yazarsanız sevinirim.

 2. ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum dedi ki:

  Bende ayırma büyüsü yaptırmak istiyorum ama medyumlardan dili yanan biri olarak çok araştırdım ve medyum Erşah ile medyum Atahan arasında bir seçim yapamıyorum . Her iki medyumu çok araştırdım olumsuz yorum görmedim ikisinden birine ayırma büyüsünü yaptıracağım.

 3. ayırma büyüsü Renas hoca dedi ki:

  Arkadaşlar benim sorum erkek arkadaşimla ilgiliydi sevgiliydik ama ben baskasini seviyordum bunu ona soylemeye calisiyordum ne yaptiysam benden ayrilmak istemiyordu son care olarak medyum arayisina girdim ve medyum Renas hoca ile tanistim aradim konustum ayirma buyusu icin bilgi aldim bakim yaptı bana ve calismalara basladik 7 gunluk bir sure vermisti bana ve islem suresi bittiginde ne yaptiysam benden ayrilmak istemeyen cocuk benden ayrilmak istedigini soyledi sevinmistim cunku ikimiz icinde hayirlisi buydu sizde kesin sonuc veren bir medyum ariyorsaniz bu kesinlikle medyum Renas hocadir herkese tavsiye ederim ayirma buyusunde etkili bir hoca ulasmak isteyen 0537 315 6147 numaradan ulasabilir.

 4. Medyum Atahan etkili ayırma büyüsü dedi ki:

  Ben ayırma büyüsünü eşimin hayatına giren kadın için yaptırdım bu kadın eşimin hayatına girdikten sonra eşim tamamen sildi unuttu bizi ne çocuklarını gözü görüyor ne beni gözü görüyor eskiden çok mutluyduk yani çok seviyorduk bir birimizi ama bu kadın hayatımızı bitirdi resmen tavsiyeler üzerine Medyum Atahan hocaya ulaştım etkili ayırma büyüsü yaparak bu kadını eşimin hayatından çıkardı ve eşimi bana tekrar bağladı artık iyiyiz sorun yok Medyum Atahan hocama çok teşekkür ediyorum yuvamı kurtardı

  buyurun numarası : 0539 556 7501

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir